Cumartesi15.06.2024
HABERLER - KÜLTÜR-SANAT - TÜRKİYE - ADANA
26 Mayıs 2015 - 11:34:16

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrasının sezon kapanış konserinde ünlü sanatçı Zuhal Olcay sahne aldı.
Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri Çukurova Devlet Senfoni Orkestrasının sezon kapanış konserinde ünlü sanatçı Zuhal Olcay sahne aldı.
Merkez Park Açıkhava Amfi Tiyatro'da gerçekleşen "Bahar ve Kapanış Konseri"nde, Adanalı müzikseverler, Zuhal Olcay'ın sevilen şarkılarını senfoni orkestrası eşliğinde dinleme fırsatı buldu. Şef Tolga Taviş ve Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte muhteşem bir konser veren Zuhal Olcay, gece boyunca sevilen şarkılarını seslendirirken, Adanalılar da şarkılara eşlik etti.
Konser bitiminde dakikalarca alkışlanan Zuhal Olcay'a tebriklerini sunan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, "Hayat sizinle güzel, hayat sevgi ile güzel, hayat sanatla güzel. O güzelliklerden muhteşem bir konser sunan Zuhal Olcay ve Tolga Tavis'e, mükemmel orkestraya teşekkür ediyorum. Bu eşsiz müzik ziyafetini kaçırmayan siz Adanalıları, Hüseyin Sözlü Başkanım adına kutluyor, tebrik ediyorum" dedi.
(İHA)

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası sezon kapanış konseri

Yorum Yaz: